Chipoteka Zagreb - Vukovarska
📍 Trgovine elektronikom u Zagreb
Chipoteka Zagreb - Vukovarska nudi širok asortiman IT opreme i elektroničkih uređaja u pristupačnom okruženju. Trgovina se ističe pružanjem praktičnih rješenja, uključujući mogućnost isprobave proizvoda prije kupnje te stručnu pomoć pri konfiguraciji različitih komponenti poput eksternih čitača i adaptera.
Djelatnici se trude osigurati ljubazanu uslugu i jasno usmjeravanje kupaca kroz različite odjele. Iako se kvaliteta podrške može razlikovati ovisno o specifičnoj tehničkoj zahtjevi, poslovni prostor nudi povoljne uvjete poput vlastitog parkirnog mjesta, čineći ga funkcionalnim mjestom za nabavu tehnologije.
Značajke i usluge Chipoteka Zagreb - Vukovarska
- Dostava
- Kupnja u trgovini
- Usluge na lokaciji tvrtke
- Parkiralište pristupačno osobama u invalidskim kolicima
- Ulaz za invalidska kolica
- Brzi posjet
- Baterije
- Elektronika
- Žarulje
- Debitne kartice
- Kreditne kartice
- NFC mobilna plaćanja
- Besplatno parkiralište
- Parkiralište pod naplatom
Chipoteka Zagreb - Vukovarska nalazi se na poziciji 2 od ukupno 10 trgovine elektronikom u Zagreb
Komentari korisnika
Chipoteka Zagreb - Vukovarska ima ocjenu 4.3 od 5 na temelju više od 3128 recenzija na Googleu
Upravo sada sam zvao vas, a potreban mi je charger od određenog tv-a, i vaš kolega mi nije niti malo htio illi želio pomoći da ustanovimo koji od 4 različita utora mi je potreban. Htio sam mu pročitati marku i model, kako bih ON mogao znati prije nego ja, ali mu je to teško i naporno! Bravo!
korisnička služba u trgovini 10/10, dali isprobati SSD enclosure prije same kupnje (što je na kraju zahtjevalo i setapiranje particija na kompjuteru, sve su napravili). Veliko hvala!
Jako ljubazni i susretljivi djelatnici - 2 gospodina u najboljim godinama na prvom katu, došao sam kupiti spliter za mobitel, dozvolili su da prije kupnje isporobam da li radi sve kako treba, kad se spoji vanjska baterija i slušalice. A u prizemlju 2 mlađih djelatnika isto tako ljubaznih i susretljivih koji su me uputili gdje da idem pitati za ovaj spliter.
Velik izbor IT opreme, vlastiti parking, jako ljubazan gospodin koji odgovara na sva pitanja i vadi proizvode koji su u vitrini. Peporučujem.
Dobila sam sve potrebne informacije i dogovorila rezervaciju i mogućnpst preuzimanja brzo i bez poteškoća. Pomoć u trgovini je također bila za svaku pohvalu.
Vrlo uslužno osoblje, odličan izbor i pristojne cijene. Baterija za auto-ključ za čiju zamjenu "specijalizirane" radnje traže 10€ ovdje košta 1.60€. Sam postupak zamjene baterije nije kompliciran.
Pišem za dućan u vukovarskoj. Bio prije mjesec dana uzeti dječji pametni sat, radio je jedan jako ljubazan malo stariji gospodin koji me je čak upitao: jel vam mogu kako pomoći? I odveo me uz osmijeh i zezanciju do tog odjela gdje su satovi bili. To mi je dosta bitno jer danas u većini dućana kada uđete prodavači vas ni ne zamijete, a dosta ih koluta očima kada ih nešto upitate i preko one stvari vam pokazuju proizvode.
Informacije o Chipoteka Zagreb - Vukovarska
Adresa
Chipoteka Zagreb - Vukovarska nalazi se na adresi: Ul. grada Vukovara 269e, 10000, Zagreb, Hrvatska
Telefon
Telefon za kontakt: Chipoteka Zagreb - Vukovarska je +385 1 2338 844
Web stranica
Web stranica tvrtke Chipoteka Zagreb - Vukovarska je: chipoteka.hr
Radno vrijeme
Ponedjeljak: 09:00–19:00
Utorak: 09:00–19:00
Srijeda: 09:00–19:00
Četvrtak: 09:00–19:00
Petak: 09:00–19:00
Subota: 09:00–13:00
Nedjelja: Zatvoreno








