Supernova Garden Mall

📍 Trgovine sportskom opremom u Zagreb

7.3

Supernova Garden Mall predstavlja značajan trgovački centar u Gornjoj Dubravi koji nudi širok spektar usluga, uključujući trgovine sportskom opremom, ljekarne i poštu. Kompleks se ističe uređenim okolišem s puno zelenila, pružajući kupcima funkcionalno okruženje za šoping. Iako je dostupnost parkinga ponekad izazovna tijekom pikovnih razdoblja, centar nudi raznovrsne sadržaje na jednom mjestu.

Kvaliteta ponude u trgovinama varira, dok se prostor za odmarak može nadopuniti modernizacijom namještaja. Iako su određene zone parkinga predmet diskusije zbog dugotrajnog stajanja vozila, Supernova Garden Mall ostaje važan trgovački kompleks koji pruža široku ponudu usluga i funkcionalnu infrastrukturu za lokalnu zajednicu u Zagrebu.

Značajke i usluge Supernova Garden Mall

Opcije usluge
  • Kupnja u trgovini
  • Usluge na lokaciji tvrtke
Pristupačnost
  • Parkiralište pristupačno osobama u invalidskim kolicima
  • Toalet pristupačan osobama u invalidskim kolicima
  • Ulaz za invalidska kolica
Ponude
  • Arkadne igre
Sadržaji
  • Toalet
Plaćanja
  • Debitne kartice
  • Kreditne kartice
  • NFC mobilna plaćanja
Djeca
  • Igralište
  • Ima stol(ove) za previjanje
  • Prostorija za dojenje
Parkiranje
  • Besplatna garaža
  • Besplatno parkiralište
  • Parkiralište pod naplatom

Supernova Garden Mall nalazi se na poziciji 6 od ukupno 10 trgovine sportskom opremom u Zagreb

Komentari korisnika

★★★★★
★★★★★

Supernova Garden Mall ima ocjenu 4.4 od 5 na temelju više od 9641 recenzije na Googleu

sandra p.k.

Garden nije već dugo sto je bio, trgovine su stvarno sa robom prosječne kvalitete. Toaleti su dosta diskutabilni po pitanju higijene . Ali, najviše od svega me zanima parking u garaži. Toliko stalno parkiranih automobila da se na njima stvorio debeli sloj prašine. Evidentno , netko drži svije automobile u garaži namjenjene za preprodaju. I to nije toliki problem dok ne dođe super subota ,,, tada je pravi misterij pronaći slobodno parkirno mjesto . A zbog gužve nemali broj puta su me zagradili oni sto parkiraju uza zid pa je nemoguce parkirati ili izaći ako je veći auto. Moje pitanje, imaju sa vama ugovor da zauzmu trećine garaže ili vi kao centar niste u stanju voditi brigu o svojem prostoru?

sandra p.k. ☆ 4/5
Marin Beta

Relativno ok je centar za kvart , možda bi mogli ugostitelji malo obnovit stolice i stolove , i u prizemlju i na katu svi stolovi su šepavi , stolice flekavenod kave i soka (kod većine ) ali mislim da puno ljudi koristi garden garažu jer ima toliko starih i neregistriranih vozila kad je udarni tjedan oko božica , Uskrsa traži se parking po 15 min , a nepotrebno , jasno mi je da netko od susjeda koristi gratis garažu ali ima preko 70 vozila koja se ne koriste , da su po 100 eura na mijesec to bi za centar bio veliki novac a pogotovo na nivou godine ! Uvesti 120 minuta GRATIS vezano za tablicu i rampu ili naplata … jer ja koji dnevno ulazim po 3-4 puta od spara , do mullera ili na kavu UŽASNO ME ŽIVCIRAJU AUTI KOJI STOJE VEĆ 5-6 mjeseci na istom mijestu ….

Marin Beta ☆ 3/5
Zoran Medved

Jedan od onih centara šta posjeduju dušu. Smješten u Gornjoj Dubravi jedan je od najvećih centara na našem području. Podzemni i nadzemni parking, te onaj na vrhu centra, korisni su jer uvijek možete pronaći slobodno mjesto. Okoliš uredan i sav u zelenilu pruža vam predivno mjesto za opuštanje i šoping. Veliki broj trgovina, igraonica, ljekarni, pošta, nudi vam sve što je potrebno na jednom mjestu...

Zoran Medved ☆ 5/5
Ksenija P.

Mladi gospodin Anton je oličenje ljubaznosti i kako se treba odnositi prema klijentima. Voljela bih da zauvijek ostane ovdje.

Ksenija P. ☆ 5/5
Zrmanjonac

Uredno je liftovi rade wc je također uredan. Ponuda dućana je ok. U prizemlju se nalazi dva kafića i tri restorana dok na katu ima samo jeda caffe bar. Osim dućana s odijećom u shopping centru se nalaze ljekarna, pošta, Interspar, Elipso te fizerski salon Simple. Kad god sam išao uvijeka sam našao parkirna mjesta u garaži. Također parkirati možete i na krovnom parkingu koji se ne naplaćuje. Nekad poznati Garden mall je promijenio ime u SuperNova.

Zrmanjonac ☆ 4/5
Jadranka Pangercic

Interspar, nakon preuređenja slabiji izbor voća ,povrća, suhomesnatih proizvoda. Trebali bi staviti putokaza gdje je šta, ovako puno vremena gubiš u traženju. Stalno se zatvaraju trgovine, a nove su uglavnom brzom hranom. Što se tiče cipela i odjeće uglavnom osrednje kvalitete. Nema ni Zare, H&M, Benetton pre mali prostor i uglavnom za djecu. Hoću knjigu isto u ne adekvatnom prostoru, tako da jako moraš paziti da nešto ne srušiš, pogotovo ako ima više kupaca. Treba bolji izbor cipela i torbi, te kvalitetnije odjeće.

Jadranka Pangercic ☆ 3/5
Iva Živković

Trgovački centar u kojem je uvijek ugodna atmosfera. Redovito je uređen prema aktualnim temama (trenutno jesen). Muzika, osvjetljenje, čistoća sve je super. Nije velik, ali ima dovoljno dućana da svatko izabere nešto za sebe. Za parkiranje se može birati otvoren parking ili zatvoren (garaža).

Iva Živković ☆ 5/5

Informacije o Supernova Garden Mall

Adresa

Supernova Garden Mall nalazi se na adresi: Ul. Rudolfa Kolaka 14, 10040, Zagreb, Hrvatska

Telefon

Telefon za kontakt: Supernova Garden Mall je +385 1 5579 632

Web stranica

Web stranica tvrtke Supernova Garden Mall je: supernova-gardenmall.hr

Radno vrijeme

Ponedjeljak: 09:00–21:00
Utorak: 09:00–21:00
Srijeda: 09:00–21:00
Četvrtak: 09:00–21:00
Petak: 09:00–21:00
Subota: 09:00–21:00
Nedjelja: Zatvoreno

Kontaktirajte Supernova Garden Mall

    Slične alternative u blizini Supernova Garden Mall

    Na vrh