Klinika za psihijatriju "Vrapče"
Klinika za psihijatriju "Vrapče" u Zagrebu predstavlja ustanovu koja se suočava s značajnim izazovima u pružanju zdrave njege. Postoji fokus na medicinsku infrastrukturu, no kvaliteta usluge i profesionalnog odnosa osoblja prema pacijentima često nedostaje, što utječe na ukupno iskustvo korisnika.
Sistemski problemi u komunikaciji i standardi njege zahtijevaju pažljivu procjenu prije odluke o liječenju. Iako su pojedine usluge dostupne, kritične su napomene oko postojanja nezanima i kvalitete interakcije s zaposlenicima tijekom boravka u ustanovi.
Značajke i usluge Klinika za psihijatriju "Vrapče"
- Parkiralište pristupačno osobama u invalidskim kolicima
- Toalet pristupačan osobama u invalidskim kolicima
- Ulaz za invalidska kolica
- Rodno neutralan toalet
- Toalet
- LGBTQ+ osobe dobrodošle
- Sigurno područje za transrodne osobe
- Preporučuje se zakazivanje termina
Klinika za psihijatriju "Vrapče" nalazi se na poziciji 8 od ukupno 10 psihijatri u Zagreb
Komentari korisnika
Klinika za psihijatriju "Vrapče" ima ocjenu 3.5 od 5 na temelju više od 178 recenzija na Googleu
Ovako mojeg djeda su skoro ubili, kljukali su ga samo tabletama to te mjere da kada smo došli u posjetu čovjek je bio doslovno ko biljka nisu mu dali vode niti ništa! Ima modrice po nogama od vezanja to je strašno za gledati, nakon toga svega došli smo po njega da ga izbavimo od tamo što prije je moguće, međutim hitna je dolazila po njega jer je dobio zbog njih upalu pluća i bio je u nesvijest. Tako da je sada u normalnoj bolnici na normalno liječenje da se oporavi od njih i da ga izliječe upalu pluca. Tužba odmah!
Sokirana kao pratioc osobe koja je isla na pregled zbog nesanice dozivjela sam takav stres i nekulturu u hodniku koji je ogroman veliki sirok di su 2 osobe sijedile 2 osobe ukljucujujuci mene u te 2 osobe stajale uza zid doktor je dolazio kod kojeg je moj sogor isao.. Sa doktorom je dolazila bezobrazna medicinska sestra crne kose tetovaže iza uha i glasnim bezobraznim tonom dok je prilazila je izjavila glasno bolesno "sjednite svi dok ja prolazim"... Mene je to ostavilo u soku... Krenula sam uz nju hodati i mirnim tonom joj rekla da je sramota kako se odnosi prema ljudima i da sta glumi boga da svi moraju sjest kad ona prolaziiiii? Na to je izjavila ne obracaj mi se sa ti nego sa vi! Balavica nekulturna takvima mjesto pogotovo u takvoj ustanovi nije. Dobila bi pedalu istog trena... Sramotno nisko bezobrazno fuj od zaposlenika, uz to cu naglasiti da mogu javno reci imena osoba koje rade kao zaposlenici i zlostavljaju pacijente u nocnim satima udaranjem sakama ismijavanjem i rijesavanjem svojih frustracija na pacijentima kojima je potrebna pomoc. Isto tako vezivanje, se datiranje, mlaćenje i krađa osobnih stvari.... Sramotaaaaa
Za pacijente info-možete tražiti repete obroka! Što se lijekova tiče,držite se one narodne "manje je više" ! …samo radi nekolicine,izuzetno simpa med. sestara i med. tehničara, je 2ka.
Car Franjo Josip I i ban-pučanin Ivan Mažuranić sazdaše ovaj HRAM ČOVJEČNOSTI godine 1878/1879 i dadoše mu naziv "Zavod za umobolne Stenjevec"
Išla sam dati si ocjenu samo za što me taj kreten prijetio me sa diskorda da bi me strpao me u ludnicu vrapče i samo što me izvrijeđao, omalovažao, ponižavao, tlačio me i sve ostalo i uvijek mi radio protiv moje volje itd. I nakon što sam pročitala sve komentare koji nisu zadovoljni sa tom bolnicu imala sam olakšanje jer znam jako dobro da ne vjerujem nikakvim psihijatrima.....aah dosta mi ih je
Definitivnoooo najgora bolnica u RH. Hitni prijem nikada doktor koji zna posao, uvijek neki filozofi koji samo otezavaju a ne pokusavaju pomoci.
Ovo ide specifično doktorici Đuran koja je mojoj prijateljici rekla da se treba "naviknuti na svoje suicidalne misli" kao da je to nešto skroz normalno i onda mene (kojoj su tek skinuti šavovi iz ruke) pitati "jel ti tako brojiš dane ovdje" tako da iskreno ne mogu vjerovati da si ti predstavnica odjela urgentne i hitne psihijatrije.
Informacije o Klinika za psihijatriju "Vrapče"
Adresa
Klinika za psihijatriju "Vrapče" nalazi se na adresi: Bolnička cesta 32, 10000, Zagreb, Hrvatska
Telefon
Telefon za kontakt: Klinika za psihijatriju "Vrapče" je +385 1 3780 777
Web stranica
Web stranica tvrtke Klinika za psihijatriju "Vrapče" je: bolnica-vrapce.hr
Radno vrijeme
Ponedjeljak: Otvoreno od 0 do 24
Utorak: Otvoreno od 0 do 24
Srijeda: Otvoreno od 0 do 24
Četvrtak: Otvoreno od 0 do 24
Petak: Otvoreno od 0 do 24
Subota: Otvoreno od 0 do 24
Nedjelja: Otvoreno od 0 do 24






