Postolar Lepen design Zagreb - izrada cipela po mjeri i popravak cipela
Postolar Lepen design u Zagrebu nudi stručne usluge koje obuhvaćaju kako izradu cipela po mjeri kao i kompleksne popravke obuve. Obrtnica se fokusira na vraćanje funkcionalnosti i estetskog izgleda čak i onim predmetima koji su pretrpjeli značajna oštećenja ili su stariji, pružajući rješenja za različite vrste obuve, od tenisica do luksuznih čizama.
Korisnici ističu visoku stručnost tima koji se odlikuje ljubaznim pristupom i poštovanjem dogovorenih rokova. Usluga obuhvaća vrhunske radove poput obnove i prefarbanja starih modela u zahtjevne boje, osiguravajući da obuva dobije novi izgled uz održavanje kvalitete i zadovoljstvo klijenata.
Značajke i usluge Postolar Lepen design Zagreb - izrada cipela po mjeri i popravak cipela
- Parkiralište pristupačno osobama u invalidskim kolicima
- Ulaz za invalidska kolica
Komentari korisnika
Postolar Lepen design Zagreb - izrada cipela po mjeri i popravak cipela ima ocjenu 3.5 od 5 na temelju više od 196 recenzija na Googleu
Jako sam zadovoljna uslugom, izradom, ljubaznošću i stručnošću! Posao je obavljen u navedenom roku, a tenisice su dobile novi sjaj😊
Prezadovoljna uslugom popravka. Radilo se o popravku petnog dijela čizama. Nekoliko postolara me odbilo uz obrazloženje kako se čizme ne mogu popraviti s obzirom da je bilo zaista veliko oštećenje nastalo glodanjem psa🤣 na preporuku prijatelja sam se obratila ovim čarobnjacima koji su udahnuli novi život mojim Armanijicama 🥰 Ljubazno osoblje, popravak u dogovorenom roku, zadovoljna sam i cijenom i od mene svaka preporuka.
Spasili su mi nove Uggsice koje su bile skoro pa skroz uništene. Odgovorili su odmah, dogovorili smo se u 10minuta, odradili posao i u par dana vratili čizme nazad! Svaka preporuka!
Prezadovoljna sam remakeom cipela! Cipele su stare 10 godina i nošene su tijekom svih tih godina, pa su bile prilično pohabane te ih je bilo nužno obnoviti i prefarbati, uz to u dosta zahtjevnu boju. Rad je odrađen vrhunski — cipele izgledaju kao nove! Veliko hvala cijelom timu i svakako Vas preporučujem!
Ponukana primjerima prezentiranima na instagram profilu Lepen designa i sama sam im nedavno odlučila odnijeti tri para obuće: dvoje gležnjača na popravak potplata i čišćenje i jedne tenisice na čišćenje. Obuća na sebi nije imala mrlje ili oštećenja koja zahtjevaju veće intervencije, već uobičajne tragove nošenja, pa mi cijena od gotovo 200€ učinila iznimno visokom za traženu uslugu, ali pretpostavila sam da postoji tarifa prema kojoj se definira cijena. Kako u poslovnici niti na web stranicama nigdje nije iskazan cjenik, isto nisam mogla provjeriti. Ali sudeći prema primjerima koje redovito objavljuju, a podrazumijevaju daleko zahtjevnije restauracije, bila sam voljna platiti tu cijenu za takvu razinu usluge. Nažalost, kad sam preuzela obuću iznimno neugodno sam se iznenadila. Već u samoj poslovnici sam postavila pitanje zašto potplate na gležnačama nisu usklađene s originalnom bojom potplate gdje mi je rečeno da sam to trebala napomenuti i da se ovako radi jer je to ‘postolarsko pravilo’. Obzirom da sam laik, i razumljivo ne znam postolarska pravila, očekivala bih da me netko na to unaprijed upozori i ukaže mi na mogućnost izbora - ovo očekujem bez obzira na cijenu jer to bi trebao biti standard bilo koje uslužne djelatnosti, a osobito kada se radi o usluzi koju naplaćuju egzotičnih 80€ po paru obuće. Ranije navedeno sam bila spremna zanemariti, stoga sam račun bespogovorno podmirila, ali detaljnijim pregledom kod kuće uočila sam da ne samo da mrlje na potplatima nisu uklonjene, iako je usluga čišćenja cijelih cipela uredno naplaćena, nego je originalni dio potplata dodatno uništen brušenjem gumenih potplata nakon postolarske intervencije - ovo mi se nije nikada dogodilo ni u daleko manje razvikanim obrtima. Iako radi gore nevedenog smatram da je estetika prilično skupih cipela bitno narušena i to bih bila spremna zanemariti dok nisam pregledala tenisice za koje sam tražila samo čišćenje jer su gotovo nove, ali osjetljive, pa su imale tragove nošenja. Prilikom čišćenja vezice uopće nisu ukonjene što je vidljivo već površnim gledanjem iako se radi o dijelu obuće s najizraženijim mrljama. Dodatno je glatka mat koža premazana nekim ljepljivim sredstvom koji je prekrio tragove nošenja koji nisu adekvatno očišćeni, a koži dao neki neukusan visoki sjaj čime su tenisice nepovratno uništene. Duboko sam razočarana ovako neprofesionalnim i površnim pristupom za uslugu koja košta gotovo 40€ i čeka se više od 2 tjedna. U svakom slučaju, žao mi je konstatirati da sam za 200€ dobila sva tri para obuće u gorem stanju nego kada sam ih ostavila. Rado podržavam male obrte i voljna sam platiti višu cijenu za kvalitetu i predan ručni rad, ali nažalost kvaliteta usluge koju isporučuju nije u skladu čak ni s pravilima struke, a u osobito velikom neskladu je s cijenama te iste usluge. Za sve gore navedeno, prilažem i fotografije. Od Lepen designa u nastavku očekujem neprofesionalan odgovor kao što očito odgovaraju na sve prigovore ovdje iznesene, a koji se u velikoj mjeri poklapaju i s mojim lošim iskustvom. O svemu gore navedenom sam ih vrlo pristojno upozorila pisanim putem, osorno su mi ponudili da mi opet očistite tenisice, vjerojatno Nivea kremom kao i prvi put, što sam naravno odbila jer ne namjeravam trošiti dodatno vrijeme kako bi mi do kraja uništili obuću koji više ni ne namjeravam nositi. Najtoplije preporučujem da u širokom luku izbjegavate ovaj obrt jer će konačna financijska šteta biti daleko veća od ionako precijenjene usluge. Sudeći prema primjerima na instagramu, očito u poslovnici postoji samo jedna osoba koja poznaje zakonitosti zanata i voljna je posao odraditi, ali sugeriram da ne riskirate u nadi da će vaša obuća završiti baš kod te osobe.
Informacije o Postolar Lepen design Zagreb - izrada cipela po mjeri i popravak cipela
Adresa
Postolar Lepen design Zagreb - izrada cipela po mjeri i popravak cipela nalazi se na adresi: Varšavska ulica, Cvjetni trg 1, 10000, Zagreb, Hrvatska
Telefon
Telefon za kontakt: Postolar Lepen design Zagreb - izrada cipela po mjeri i popravak cipela je +385 1 4872 863
Web stranica
Web stranica tvrtke Postolar Lepen design Zagreb - izrada cipela po mjeri i popravak cipela je: lependesign.com
Radno vrijeme
Ponedjeljak: 10:00–15:30
Utorak: 10:00–15:30
Srijeda: 10:00–15:30
Četvrtak: 10:00–15:30
Petak: 12:00–18:00
Subota: 11:00–14:00
Nedjelja: Zatvoreno



