WESPA Spaces | Office, Coworking & Event Space

📍 Coworking prostori u Zagreb

9.7

WESPA Spaces u Zagrebu nudi moderan i funkcionalan prostor koji se savršeno uklapa u potrebe suvremenih tvrtki i organizacija. Ovaj kompleks nudi vrhunski profesionalizam u usluzi, gdje se korisnici mogu osloniti na ljubazno osoblje i tehničku podršku. Okruženje je dizajnirano da potiče produktivnost, pružajući istovremeno ugodnu atmosferu za svakodnevni rad i dugotrajne projekte.

Osim kao coworking prostor, WESPA Spaces je izvrsna lokacija za organizaciju događaja i edukacija. Mogućnost prilagodbe prostora, kvalitetna catering usluga i vrhunska tehnička priprema osiguravaju uspješanu realizaciju masterclassa i radionica. Savršen balans između estetike i funkcionalnosti čini ga pouzdanim partnerom za sve vrste poslovnih aktivnosti.

Značajke i usluge WESPA Spaces | Office, Coworking & Event Space

Pristupačnost
  • Parkiralište pristupačno osobama u invalidskim kolicima
  • Toalet pristupačan osobama u invalidskim kolicima
  • Ulaz za invalidska kolica
Parkiranje
  • Parkiralište pod naplatom

WESPA Spaces | Office, Coworking & Event Space nalazi se na poziciji 1 od ukupno 10 coworking prostori u Zagreb

Komentari korisnika

★★★★★
★★★★★

WESPA Spaces | Office, Coworking & Event Space ima ocjenu 4.8 od 5 na temelju više od 411 recenzija na Googleu

Goran Mršić

Jako pozitivno okruženje za rad, čim uđete osjećate se ugodno i sve je nekako moderno uređeno. Proveli smo skoro 3 godine u najmu poslovnog prostora u Wespi i imamo samo pozitivna iskustva. Od prostora, osoblja, čistačica, svi su ljubazni i pokušavaju napravit sve što mogu da vam pomognu i da vam na kraju dana bude ugodno. Zbog potreba posla trebao nam je veći prostor i falit će mi Wespa, ali svakako ćemo navratiti na koji sastanak, radionicu ili ručak u Papelu. S moje strane sve preporuke za Wespa tim!

Goran Mršić ☆ 5/5
Drago Jukić

29.10.2025 sam održao Masterclass u Wespa prostoru i bilo je vrhunski! Ena iz Wespe pomogla mi je sa svime: od organizacije samog događaja, do dogovora sa F&B menadžerom i na kraju do kreiranja super ambijenta. Imali smo 70ak ljudi, konobari su bili vrhunski, hrana preukusna, a Marino je pomogao sa tehničkom pripremom. Tko god ima u planu organizirati jednu vrstu eventa, obavezno se javite Eni u Wespa Spaces, vidi se da zna što radi i ona i cijeli tim. Profeisonalizam na razini! Hvala vam i vidimo se

Drago Jukić ☆ 5/5
Goran Kliskic

Od kad sam prvi puta došao, primijetio sam veliki napredak u vašem timu i prostorijama, a zaista mi je zadovoljstvo raditi u tako pozitivnom okruženju. Od recepcije, preko konobara do tehničara – svi su izuzetno ljubazni i pristupačni, što čini moj boravak još ugodnijim. Iskreno, ne znam koga bih izdvojio kao bolju osobu, jer je cijeli tim fantastičan. 😊 UŽIVAM RADITI EDUKACIJE KOD VAS

Goran Kliskic ☆ 5/5
Milena Kulovic

Organizacija obiteljske proslave u Wespa Spaces bila je za svaku preporuku. Od samog početka dogovor je bio jednostavan i ugodan, sve je bilo odrađeno profesionalno i točno prema dogovoru. Hrana je bila odlična, prostor predivan, čist i vrlo ugodan za boravak. Posebno pohvale idu ljubaznom, uslužnom i uvijek nasmijanom osoblju koje je pridonijelo odličnoj atmosferi. Sve naše želje bile su ispunjene i proslava je prošla savršeno. Hvala cijelom timu na trudu i organizaciji — rado ćemo se vratiti!

Milena Kulovic ☆ 5/5
Ana Tirić

Uvijek su jako korektni i pristupačni! Gospođa Ema s kojom smo već duži niz godina u komunikaciji nam uvijek izađe u susret. Prostori i dvorane su im prekrasne sa svom potrebnom opremom, a catering vrhunski te cjenovno pristupačan!🤌 stvarno sve preporuke za Wespu ako vam treba prostor za konferenciju, event, događaj, okrugli stol, ma što god, imaju dvoranu za svaku prigodu, a osoblje i usluga je vrhunska! 10/10! Između ostalog, imaju i odličan lobby savršen za kratki predah i neku coffee zonu! ✨️ Cijeli prostor je stvarno moderno uređen te uvijek besprijekoran te je ugodno boraviti tamo. Definitivno nastavljamo suradnju s njima!

Ana Tirić ☆ 5/5
Dora Šagud

Moje tople preporuke. Jako ukusna hrana i profesionalna okolina. Veliki naglasak na djelatnicu Carlu i njenu angažiranost oko svega. Zbog nje ćemo se svakako ponovno vratiti

Dora Šagud ☆ 5/5
Zeljka Bencic

Odličan prostor i izvrsna komunikacija s Ivonom. Izašli su nam u susret i sve je bilo dogovoreno brzo i jednostavno. Prostor ćemo svakako i dalje rado koristiti i preporučujemo ga drugima.

Zeljka Bencic ☆ 5/5

Informacije o WESPA Spaces | Office, Coworking & Event Space

Adresa

WESPA Spaces | Office, Coworking & Event Space nalazi se na adresi: Ul. Vjekoslava Heinzela 60, 10000, Zagreb, Hrvatska

Telefon

Telefon za kontakt: WESPA Spaces | Office, Coworking & Event Space je +385 95 340 0984

Web stranica

Web stranica tvrtke WESPA Spaces | Office, Coworking & Event Space je: wespa.hr/wespa-spaces

Radno vrijeme

Ponedjeljak: 08:00–16:00
Utorak: 08:00–16:00
Srijeda: 08:00–16:00
Četvrtak: 08:00–16:00
Petak: 08:00–16:00
Subota: Zatvoreno
Nedjelja: Zatvoreno

Pogled izvana

Pogled izvana - WESPA Spaces | Office, Coworking & Event Space Istražite u 360°

Kontaktirajte WESPA Spaces | Office, Coworking & Event Space

    Slične alternative u blizini WESPA Spaces | Office, Coworking & Event Space

    Na vrh