La Štruk
📍 Talijanski restorani u Zagreb
Restoran La Štruk u Zagrebu nudi autentično iskustvo talijanske kuhinje s naglaskom na tradicionalne recepte i kvalitetne sastojke. Gostima se nude vrhunske specijalitete poput Tartufate, poznate po svojoj teksturi i bogatom okusu. Unutrašnjost bistroa karakteristično je hladno uređena, dok vanjska terasa pruža mirno okruženje za opuštanje.
Iako osoblje nastoji pružiti ljubaznu uslugu, organizacija mjesta može biti izazovna tijekom gužve. Preporučuje se predprijetna rezervacija kako bi se osiguralo stol, jer su rasporedi stolova često fiksni. Fokus na kvalitetne sastojke i vrhunski sir čini ovo mjesto zanimljivim za ljubitelje istinske talijanske hrane.
La Štruk nalazi se na poziciji 2 od ukupno 10 talijanski restorani u Zagreb
Komentari korisnika
La Štruk ima ocjenu 4.6 od 5 na temelju više od 9414 recenzija na Googleu
Mali lokal s finom i tradicionalnom hranom i ljubaznim osobljem. Nismo imali rezervaciju pa smo cekali oko sat vremena. Wc se nalazi vani u hodniku.
Na putu do dvorišta osjeća se jak miris plijesni, ali to je jedina mana. U dvorištu je sve bilo prekrasno! Ugodno, tiho i sunčano. Na putu do dvorišta osjeća se jak miris plijesni, ali to je jedina mana. U dvorištu je sve bilo prekrasno! Nevjerojatno ukusna Tartufata. Topi se u ustima! Ovo je mjesto gdje ću se sigurno vratiti na mirna druženja🥰
Jako ukusno! Tijesto lijepe teksture. Kvalitetni sastojci. Sir odličan. Štrukle dođu potpuno vrele - treba pripaziti! S obzirom na to da smo bili u vrijeme ručka bila je gužva - najbolje je napraviti rezervaciju! Prostor je hladno uređen.
Došlo nas je troje s namjerom da ručamo u La Štruku. U trenutku našeg dolaska vanjska terasa imala je samo jedan zauzet stol, dok su dva bila slobodna. Unutarnja terasa bila je potpuno prazna, a unutra je bilo zauzeto tek nekoliko stolova. Unatoč tome, nije nam bilo dopušteno sjesti niti na vanjsku niti na unutarnju terasu jer su stolovi bili postavljeni za dvije osobe i osoblje ih nije željelo spojiti ili pronaći drugo rješenje. Da je bistro bio pun, takvu odluku bih mogla razumjeti. Međutim, s obzirom na velik broj slobodnih mjesta, ovakav pristup gostima ostavio je vrlo loš dojam. Hranu ne mogu ocijeniti jer je, nažalost, nismo ni imali priliku probati, iako vjerujem da je kvalitetna. Najveće razočaranje bilo je osoblje i njihov odnos prema gostima. Dvije zvjezdice jedino zbog lokacije.
Odlične štrukle! Mekane, sočne i stvarno jako fine. Posebno mi se svidjela kombinacija s tartufatom, malo drugačije, ali savršeno paše. Velike pohvale i za simpatičnog mladog konobara koji je radio jučer navečer, bio je jako ljubazan i dodatno uljepšao cijelo iskustvo. Rado ćemo se vratiti! 😊
Informacije o La Štruk
Adresa
La Štruk nalazi se na adresi: Skalinska ul. 5, 10000, Zagreb, Hrvatska
Telefon
Telefon za kontakt: La Štruk je +385 1 4837 701
Web stranica
Web stranica tvrtke La Štruk je: lastruk.com
Radno vrijeme
Ponedjeljak: 11:00–22:00
Utorak: 11:00–22:00
Srijeda: 11:00–22:00
Četvrtak: 11:00–22:00
Petak: 11:00–22:00
Subota: 11:00–22:00
Nedjelja: 11:00–22:00