STOLARIJA SEKVOJA
Stolarija Sekvoja predstavlja pouzdano rješenje za stolarske radove u gradu Zagrebu, pružajući usluge koje se temelje na stabilnosti i preciznosti. Tvrtka se fokusira na pružanje kvalitetnih stolarskih proizvoda uz poštovanje rokova, što omogućuje klijentima planiranje svojih projekata s visokim stupnjem sigurnosti.
Njihov pristup radu karakterizira efikasnost u izvršavanju zadataka i profesionalna komunikacija. Fokus na brzu realizaciju i održavanje standarda kvalitete čini ih dobrom opcijom za one koji traže uravnoteženu uslugu i pouzdan rad u stolarskom sektoru.
STOLARIJA SEKVOJA nalazi se na poziciji 8 od ukupno 10 stolari u Zagreb
Komentari korisnika
STOLARIJA SEKVOJA ima ocjenu 5 od 5 na temelju više od 4 recenzije na Googleu
Super brzi i kvalitetni
Informacije o STOLARIJA SEKVOJA
Adresa
STOLARIJA SEKVOJA nalazi se na adresi: Bukovac ul. 22, 10000, Zagreb, Hrvatska
Telefon
Telefon za kontakt: STOLARIJA SEKVOJA je +385 98 194 3183
Web stranica
Web stranica tvrtke STOLARIJA SEKVOJA je: sekvoja.hr
Radno vrijeme
Ponedjeljak: 08:00–17:00
Utorak: 08:00–17:00
Srijeda: 08:00–17:00
Četvrtak: 08:00–17:00
Petak: 08:00–17:00
Subota: 08:00–14:00
Nedjelja: Zatvoreno