Tušak Miletić i partneri, odvjetničko društvo

📍 Odvjetnici za naknadu štete u Zagreb

Tušak Miletić i partneri, odvjetničko društvo

7.7

Odvjetničko društvo Tušak Miletić i partneri u Zagrebu nudi stručne usluge u području naknade štete, fokusirajući se na kvalitetu i preciznosti. Ured se odlikuje profesionalnim pristupom i jasnom komunikacijom, pružajući klijentima sigurnost kroz temeljno poznavanje pravne problematike i pružanje konkretnih rješenja.

Klijenti mogu očekivati ljubazno okruženje i posvećenost svakom pojedincu, gdje je prioritet olakšavanje pravnih procesa. Društvo se ističe po pristupačnosti i sposobnosti da učini složene sporove predvidljivima, osiguravajući da klijenti dobiju adekvatnu podršku u zaštiti svojih prava.

Tušak Miletić i partneri, odvjetničko društvo nalazi se na poziciji 6 od ukupno 10 odvjetnici za naknadu štete u Zagreb

Komentari korisnika

★★★★★
★★★★★

Tušak Miletić i partneri, odvjetničko društvo ima ocjenu 5 od 5 na temelju više od 9 recenzija na Googleu

Ivana Smuc

Stručni, pedantni i uvijek tu za klijenta. Izrazito pristupačni i spremni pomoći oko vaših problema. Upute vas u vaša prava i uvijek idu na ruku klijentu. Apsolutna preporuka i olakšat će vam život. Jednostavno najbolji!

Ivana Smuc ☆ 5/5
Prle

Odlična komunikacija, susretljivost i profesionalnost.

Prle ☆ 5/5
AUTOGALERIJA DŽAJA

Profesionalni. Upućeni u problematiku. Preporuka.

AUTOGALERIJA DŽAJA ☆ 5/5
jasminka kožinec

Ugodna atmosfera ljubazni i profesionalni odvjetnici

jasminka kožinec ☆ 5/5
Davor Pecci

Dugo godina sam trazio odvjetnicki ured koji ce rjesiti po meni jednostavan spor i svi su puno obecavali i razvlacili i nitko nije ucinio nista... Na preporuku prijatelja sam se obratio odvjetnickom uredu Tušak Miletić & Reicher Travaš te ne samo da su bili ljubazni i posvetili mi punu pažnju već sve što su rekli da mogu napraviti su i napravili. Zastupali su mene, klijenta kao da zastupaju sebe i mislim da sam našao odvjetnički ured koji će ubuduće zastupat moje interese... Najljepša Vam hvala! Topla preporuka svakom! Lijepi pozdrav Davor Pecci

Davor Pecci ☆ 5/5

Informacije o Tušak Miletić i partneri, odvjetničko društvo

Adresa

Tušak Miletić i partneri, odvjetničko društvo nalazi se na adresi: Vlaška ul. 84, 10000, Zagreb, Hrvatska

Telefon

Telefon za kontakt: Tušak Miletić i partneri, odvjetničko društvo je +385 1 4616 013

Web stranica

Web stranica tvrtke Tušak Miletić i partneri, odvjetničko društvo je: tmip.hr

Radno vrijeme

Ponedjeljak: 09:00–17:30
Utorak: 09:00–17:30
Srijeda: 09:00–17:30
Četvrtak: 09:00–17:30
Petak: 09:00–15:00
Subota: Zatvoreno
Nedjelja: Zatvoreno

Kontaktirajte Tušak Miletić i partneri, odvjetničko društvo

    Slične alternative u blizini Tušak Miletić i partneri, odvjetničko društvo

    Na vrh