Vesna Kelečić

📍 Javni bilježnici u Zagreb

Vesna Kelečić

4.4

Vesna Kelečić nudi usluge javnog bilježnika u Zagrebu, pružajući široki spektar pravnih usluga, uključujući solemnizaciju ugovora i dokumentaciju različitih pravnih čina. Ured se odlikuje profesionalnim pristupom u obradi zahtjeva, gdje se fokus stavlja na preciznost i službeni standardi koji su ključni za ovakvu vrstu administrativnih procedura.

Iskustvo korisnika varira ovisno o očekivanjima oko vremena obrade i dostupnosti usluge. Dok se ističe ljubaznost osoblja i učinkovita komunikacija putem elektronske pošte, određeni aspekti poput vremena čekanja i cijene usluge predstavljaju bitne faktore pri odabiru. Ured se pozicionira kao opcija koja nudi stručnost u radu s različitim dokumentima.

Značajke i usluge Vesna Kelečić

Pristupačnost
  • Parkiralište pristupačno osobama u invalidskim kolicima
  • Ulaz za invalidska kolica

Vesna Kelečić nalazi se na poziciji 9 od ukupno 10 javni bilježnici u Zagreb

Komentari korisnika

★★★★★
★★★★★

Vesna Kelečić ima ocjenu 3.2 od 5 na temelju više od 73 recenzije na Googleu

Jan Pecina

Spori, neefikasni , neljubazni. Ne vidim razloga zašto bi netko ovdje radio bilo kakvu vrstu pravnog posla.

Jan Pecina ☆ 1/5
marija zoretic

Iznimno pozitivno iskustvo sa solemnizacijom ugovora o najmu stana! Nakon komunikacije mailom, sve nas je dočekalo spremno u zakazano vrijeme. Sve pohvale za djelatnice jer svoj posao obavljaju profesionalno i učinkovito, a posebno bih se zahvalila na ljubaznom i pristojnom ophođenju.

marija zoretic ☆ 5/5
Jonnie Mitchaele

Javni bilježnik - spori smo, ali smo zato i neljubazni. Čeka se više od sat vremena bez neke pretjerane gužve, dvoje ljudi ispred. Ako vam se žuri i vidite da rade od 8, a drugi javni bilježnik od 8:30, učinite si uslugu i popijte kavu pola sata. Puno ugodnije iskustvo nego sjediti u zagušljivoj čekaonici i kasniti na sve ikad. Razmislite 2x prije nego dođete ovdje. Horor. A cijena je katastrofa. Jedan od skupljih bilježnika u gradu.

Jonnie Mitchaele ☆ 1/5
Vinka Džajić

Predivno osoblje, jako ljubazno i ucinkovito. Svima preporuka ako trebrate javnog biljeznika.

Vinka Džajić ☆ 5/5
Marko Stanić

Sve u vezi ugovora o najmu stana i pripreme za solemnizaciju sam uspio riješiti brzo i efikasno putem telefona i e-maila, prije svega zahvaljujući ljubaznoj djelatnici T.P. koja klijentu izlazi u susret rekao bih i preko uobičajenog opsega posla i dužnosti. Preostalo je samo potpisati ugovor. Samo riječi hvale za ovaj javnobilježnički ured

Marko Stanić ☆ 5/5

Informacije o Vesna Kelečić

Adresa

Vesna Kelečić nalazi se na adresi: Zagrebačka avenija 104, II kat, Ulaz 104 pokraj kafića, 10000, Zagreb, Hrvatska

Telefon

Telefon za kontakt: Vesna Kelečić je +385 1 3878 088

Web stranica

Web stranica tvrtke Vesna Kelečić je: hjk.hr/uredi/jb/925

Radno vrijeme

Ponedjeljak: 08:00–17:00
Utorak: 08:00–17:00
Srijeda: 08:00–17:00
Četvrtak: 08:00–17:00
Petak: 08:00–16:00
Subota: Zatvoreno
Nedjelja: Zatvoreno

Kontaktirajte Vesna Kelečić

    Slične alternative u blizini Vesna Kelečić

    Na vrh