Dance studio Transform

📍 Plesne škole u Zagreb

Dance studio Transform

7.8

Dance studio Transform u Zagrebu nudi stručan pristup plesu s naglaskom na rad s djecom i mladošću. Studio se ističe profesionalnim trenerima i kvalitetnim produkcijama koje pružaju djeci priliku za kreativnu rekreaciju i razvoj kroz koreografiju.

Objekat nudi dobro uređene dvorane za treninge, dok se tim fokusira na pružanje pozitivnog iskustva polaznicima. Iako postoje prostor za unapređenje infrastrukture, studio ostaje relevantno mjesto za plesni razvoj i pripremu za javne nastupe.

Dance studio Transform nalazi se na poziciji 7 od ukupno 10 plesne škole u Zagreb

Komentari korisnika

★★★★★
★★★★★

Dance studio Transform ima ocjenu 4.7 od 5 na temelju više od 132 recenzije na Googleu

Vjeko Novak

Jako dobra,mlada i pozitivna ekipa.Odlične produkcije i vrhunski treneri

Vjeko Novak ☆ 5/5
Ante Celic

Vrlo dobar plesni studio, posebice za djecu. Dvorane su odlično uređene, zamjerka WC-ima koji skorz skučeni, skoro nemoguće ih upotrijebiti. Trenerice su super, posebno trenerica Dora koja trenira grupu 5+ godina.

Ante Celic ☆ 5/5
Martina

Lijepo je što se djeca rekreiraju plešući. I pohvala trenericama. Međutim, bila sam na zadnje 2 produkcije (zimskoj i ljetnoj) te ostala iznenađena što ste ponovili nekoliko koreografija. Također, sadržaj koreografija bi trebao biti primjereniji djeci, jer upravo djeca čine većinu vaših gledatelja.

Martina ☆ 3/5
Neda Budrovčan

Unuke plešu i to je sav njihov život uz školu. Prezadovoljne su obje. Hvala na tako divnoj koreografiju koju ste imali u polufinalu. Očekujemo finale🙏🙏🙏

Neda Budrovčan ☆ 5/5
Monika Šavorić

Mjesto gdje se okupljaju ljudi željni plesa i zabave bez obzira na dobru granicu. Svi povezani i susretljivi. Treneri nezamjenjivi i jedinstveni

Monika Šavorić ☆ 5/5

Informacije o Dance studio Transform

Adresa

Dance studio Transform nalazi se na adresi: Zagrebačka cesta 194, 10000, Zagreb, Hrvatska

Telefon

Telefon za kontakt: Dance studio Transform je +385 99 533 5566

Web stranica

Web stranica tvrtke Dance studio Transform je: transform.hr

Radno vrijeme

Ponedjeljak: 17:00–23:00
Utorak: 17:00–23:00
Srijeda: 17:00–23:00
Četvrtak: 17:00–23:00
Petak: 17:00–23:00
Subota: 09:00–19:00
Nedjelja: 09:00–13:00

Kontaktirajte Dance studio Transform

    Slične alternative u blizini Dance studio Transform

    Na vrh