GANDALF TATTOO
Gandalf Tattoo u Zagrebu predstavlja studio koji se ističe vrhunskom profesionalizmom i ljubaznim pristupom svakom klijentu. Studio nudi opuštenu atmosferu uz strogo poštovanje higijenskih standarda, pružajući posjetiteljima sigurnost i udobnost tijekom cijelog procesa tetoviranja.
Umjetnički tim fokusira se na kvalitetu dizajna i pružanju stručnih savjeta koji personaliziraju svaku tetovažu. Poznat po iskustvu i strpljenju, studio osigurava cjelovito iskustvo gdje se klijenti osjećaju cijenjeno, a proces od ideje do finalnog rezultata odvija se u profesionalnom okruženju.
Značajke i usluge GANDALF TATTOO
- Izjašnjava se kao tvrtka u ženskom vlasništvu
- Usluge na lokaciji tvrtke
- Ulaz za invalidska kolica
- Rodno neutralan toalet
- Wi-Fi
- LGBTQ+ osobe dobrodošle
- Sigurno područje za transrodne osobe
- Debitne kartice
- Kreditne kartice
- NFC mobilna plaćanja
GANDALF TATTOO nalazi se na poziciji 10 od ukupno 10 tattoo studiji u Zagreb
Komentari korisnika
GANDALF TATTOO ima ocjenu 4.8 od 5 na temelju više od 148 recenzija na Googleu
5/5 – Izvanredna usluga i neočekivana ljubaznost preko telefona! Nazvao sam Gandalf Tattoo Studio prije nekoliko dana jer sam imao neko totalno glupo pitanje koje apsolutno nema veze s tetoviranjem (Upit za auto Honda CR-V) – nešto sasvim izvan njihove struke. Mislio sam da ću dobiti kratak odgovor tipa "to nije naš fazon" ili da me uopće neće shvatiti ozbiljno. Ali vlasnik me saslušao s takvim strpljenjem i zainteresiranošću kao da sam mu došao naručiti najkompliciraniji custom dizajn. Objasnio mi je sve detaljno preko telefona, dao mi nekoliko super korisnih savjeta, čak mi je predložio par stvari koje sam poslije sam provjerio i stvarno su mi pomogle. Sve to s osmijehom u glasu, bez ikakvog nagovještaja da mu smetam ili da gubim njegovo vrijeme. Nevjerojatno ljubazan, profesionalan, stručan i – što je najvažnije – ljudski topao čovjek. Osjeti se da radi posao s dušom već 20+ godina i da mu nije samo do igle i tinte, nego do ljudi koji mu se jave. Studio nisam još ni posjetio, ali samo na osnovu tog telefonskog razgovora mogu reći da je ovo mjesto gdje se osjeća poštovanje prema klijentu. Kad skupim hrabrosti za prvu tetovažu, definitivno idem baš ovdje. Hvala još jednom, gospodine! Preporuka od srca – ne samo za tetovaže, nego i ako trebate nekog pametnog, finog i strpljivog za savjet, čak i preko telefona. 👍🔥
Vrhunski umjetnik,opuštena i ugodna atmosfera.Higijenski uvijeti na visokom nivou. Jako sam zadovoljan tetovažom i zahvalan sam na odličnim prijedlozima prilikom dogovaranja.
Tetovirao frazu Black Speecha na Tengwar pismu preko podlaktice, tattoist je bio Zvonimir. Iskustvo je bilo odlično; od biranja dizajna i veličine, samog tetoviranja i ugodnog društva Zvonimira i Marina. Za svaku preporuku, kad se odvažim na sljedeću tetovažu vraćam se ovdje.
Izvrsna tatoo majstorica Stela, za svaku preporuku. Ugodno mjesto i super profesionalan studio.
Opuštena atmosfera, a opet odličan rad. Zadovoljstvo prilikom dogovora oko ideje i brza razrada skice uz odlično savjetovanje i prilikom tetoviranja, a i prilikom pauzi...vidimo se sigurno još koji put.
Ako želite vrhunski rad, profesionalni pristup onda je Gandalf tattoo siguran izbor. Za Marina imam samo riječi hvala iznimno smiren, pedantan i metodičan majstor... čovjek koji živi za svoj posao.
Rijetko neko mjesto ocijenim s 5 zvjezdica, ali u ovom slučaju jednostavno moram. Pokušat ću opravdati ocjenu. Tetovaža je nešto, što će većina nositi cijeli život na nekom dijelu tijela. Ona je nekome ukras, a nekome predstavlja nešto osobno. Znači, teško je odabrati tattoo majstora kojem ćemo pokloniti svoje povjerenje. Ovo je moja 4. tetovaža i za razliku od 3 prethodna tattoo majstora tek ovdje sam osvijestio da postoji razlika između tattoo majstora i tattoo umjetnika. Sada, nakon odrađene dvije sesije za jednu tetovažu se slobodno usudim reći da je Marin Urbanc, ujedno i vlasnik studija" Gandafl tattoo" u kategoriji tattoo umjetnika. Marin je prvo grafičkim oblikovanjem realizirao sve moje želje, a u dogovorenom terminu iglom prenio na ruku identično grafičkoj pripremi, pa čak i bolje, a pri tom zadovoljio sve moguće higijenske preduvjete. Tijekom cijelog procesa tetoviranja, a što ne nekim dijelovima tijela može biti bolno, Marin će vam zanimljivom pričom, a potpuno nenametljivo skrenuti misli s osjećaja boli i nelagode. Nadalje, moja supruga se tetovirala dan ranije, ali ju je tetovirala Stela Urbanc za koju moja supruga također ima sve same pohvalne riječi. Znači, ovdje se ne ocjenjuje lokacija, unutarnje uređenje, izgled izloga, parkirno mjesto itd. jer je to u ovoj priči apsolutno nebitno, nego se ocjenjuje isključivo usluga, stručnost, iskustvo, osobni pristup i u konačnici, kvalitetu izvedbe same tetovaže. Zato, ako ste se odlučili ukrasiti svoje tijelo nekom tetovažom, ovo je mjesto koje mora ući u vaš izbor.
Informacije o GANDALF TATTOO
Adresa
GANDALF TATTOO nalazi se na adresi: Gundulićeva ul. 37, 10000, Zagreb, Hrvatska
Telefon
Telefon za kontakt: GANDALF TATTOO je +385 1 4854 466
Web stranica
Web stranica tvrtke GANDALF TATTOO je: gandalftattoo.com
Radno vrijeme
Ponedjeljak: 12:00–20:00
Utorak: 12:00–20:00
Srijeda: 12:00–20:00
Četvrtak: 12:00–20:00
Petak: 12:00–20:00
Subota: Zatvoreno
Nedjelja: Zatvoreno








