Investicijsko zlato | Centar Zlata | Otkup zlata | Cijena zlata

📍 Zlatarnice u Zagreb

9.3

Centar zlata u Zagrebu nudi široki spektar usluga, od investicijskog zlata do profesionalnog otkupa dragulja. Ustanova se fokusira na pružanje detaljnih informacija i transparentno tumačenje cijena zlata, omogućujući klijentima da donesu informirane odluke o svojim dragocjenostima.

Kvaliteta usluge oslanja se na stručnost osoblja koje se trudi osigurati ugodan korisnički doživljaj i preciznu isporuku. Iako je važno unaprijed dogovorititi termin kako bi se izbjeglo čekanje, profesionalni pristup savjetnika osigurava da proces kupnje ili prodaje teče bez poteškoća.

Značajke i usluge Investicijsko zlato | Centar Zlata | Otkup zlata | Cijena zlata

Opcije usluge
  • Dostava
  • Preuzimanje u trgovini
Pristupačnost
  • Parkiralište pristupačno osobama u invalidskim kolicima
  • Ulaz za invalidska kolica
Sadržaji
  • Wi-Fi
Planiranje
  • Brzi posjet
Plaćanja
  • Debitne kartice
  • Kreditne kartice
  • NFC mobilna plaćanja

Investicijsko zlato | Centar Zlata | Otkup zlata | Cijena zlata nalazi se na poziciji 1 od ukupno 10 zlatarnice u Zagreb

Komentari korisnika

★★★★★
★★★★★

Investicijsko zlato | Centar Zlata | Otkup zlata | Cijena zlata ima ocjenu 5 od 5 na temelju više od 1877 recenzija na Googleu

Ivan Vuradin

Dođem unutra čekam 30min da bi vidio znak da se klijenti primaju po tome kako su se naručili. Naravno nisam znao da se treba naručiti. I tako dolaze oni jedan po jedan a ja ko majmun čekao. Tako da i Vi ne ispadnete majmuni naruči te se.

Ivan Vuradin ☆ 1/5
Kristina Leskovar

Velike pohvale za Luku Radića, izuzetno je ljubazan, strpljiv i profesionalna. Sve je detaljno objasnio i učinio cijelo iskustvo ugodnim i opuštenim. Vidi se da zna svoj posao i da mu je stalo. Svakako preporučujem Centar zlata upravo zbog ovakvog pristupa.

Kristina Leskovar ☆ 5/5
Raca

Na kraju je sve prošlo u najboljem redu zahvaljujući Petru. Nastavit ću i dalje poslovati sa CZ, ali isključivo uz kontakt sa Petrom. Svaka čast, majstore. Tako se trguje i zadržavaju klijenti

Raca ☆ 4/5
Snježana S

Centar zlata preporučila bi svakome tko želi investirati osobno ili pokloniti nešto vrijedno dragim osobama. Svakako pohvala na profesionalnom pristupu i ljubaznosti prodajnog savjetnika. Isporuka dostavljena u dogovorenom terminu.

Snježana S ☆ 5/5
Antun Jelic

Izuzetno korektna i brzo obavljena transakcija. Pohvala djelatnicima Centra zlata. Sigurno ćemo surađivati i u narednom periodu. Moja iskrena preporuka za kupovinu u Centru zlata.

Antun Jelic ☆ 5/5
Antun

Sve preporuke za Centar Zlata! Gospodin Andrej je bio jako ljubazan i stručan! Sve su imali odmah dostupno i cijene su im super! Defintivno preporučam i vratit ću se ponovo.

Antun ☆ 5/5
AA

Cijene otkupa zlata ne prate stvarno stanje cijene zlata na tržištu. 78.80e za 1g 18kt zlata drže iako je zlato skocilo za više od 10%, u Sloveniji i Italiji u otkupima trenutno 85e-86e.

AA ☆ 1/5

Informacije o Investicijsko zlato | Centar Zlata | Otkup zlata | Cijena zlata

Adresa

Investicijsko zlato | Centar Zlata | Otkup zlata | Cijena zlata nalazi se na adresi: zgrada Zagrepčanka, 11. kat, Savska cesta 41, 10000, Zagreb, Hrvatska

Telefon

Telefon za kontakt: Investicijsko zlato | Centar Zlata | Otkup zlata | Cijena zlata je +385 1 3000 783

Web stranica

Web stranica tvrtke Investicijsko zlato | Centar Zlata | Otkup zlata | Cijena zlata je: centarzlata.com

Radno vrijeme

Ponedjeljak: 09:00–17:00
Utorak: 09:00–17:00
Srijeda: 09:00–17:00
Četvrtak: 09:00–17:00
Petak: 09:00–17:00
Subota: Zatvoreno
Nedjelja: Zatvoreno

Pogled izvana

Pogled izvana - Investicijsko zlato | Centar Zlata | Otkup zlata | Cijena zlata Istražite u 360°

Kontaktirajte Investicijsko zlato | Centar Zlata | Otkup zlata | Cijena zlata

    Slične alternative u blizini Investicijsko zlato | Centar Zlata | Otkup zlata | Cijena zlata

    Na vrh