Pekarna Botinec

📍 Pekarnice u Zagreb

Pekarna Botinec

7.9

Pekarna Lekaj u Botincu predstavlja jednu od stabilnih tradicija pekarskog zanata u Zagrebu. Poznata je po širokom asortimanu svježih pekarskih proizvoda i toplih peciva koja kupci cijene zbog konzistentnog kvaliteta i vrhunskog okusa, osobito u kategoriji pekarskih pica.

Objekat se ističe higijenskim standardima, korektnim cijenama i profesionalnom osobljem koji osigurava brzu uslugu. Kombinacija dugogodišnjeg iskustva i fokusa na zadovoljstvo kupaca čini ovu pekarnu pouzdanom destinacijom za svakodnevnu potrebu u gradu.

Pekarna Botinec nalazi se na poziciji 5 od ukupno 10 pekarnice u Zagreb

Komentari korisnika

★★★★★
★★★★★

Pekarna Botinec ima ocjenu 4.8 od 5 na temelju više od 841 recenzije na Googleu

Ivica Mraz

Mateji Šoić! Poštovana, svugdje i uvijek se može naići na situaciju koja nas nervira, no smatram da na osnovu jednog "nemilog" događaja, a vjerojatno se radi o vremenu neposredno pred kraj radnog vremena, nije korektno izvlačiti zaključak. Dase, recimo meni dogodila situacija kao Vama, predhodno bi pregledao objave i iskustva drugih kupaca, " poklopio se ušima" i nebi se blamiraokomentarom koji apsolutno ne oslikava istinito i stvarno stanje. Pekara Lekaj u Botincu, svrstava se među tri (3) najboljeu Zagrebu i tako je od početka njihovog rada na ovpj lokaciji, to ne tvrdim samo ja već 99.9 ℅ njihovih kupaca.

Ivica Mraz ☆ 5/5
Goran

Najbolja pizza u gradu kaj se tice pekarskih pizza a i bolja od pola pizzeria!

Goran ☆ 5/5
Boris Videc

Svaka čast.Jedna od boljih pekara u gradu Zagrebu. Dugogodišnja tradicija..izuzetno ukusni proizvodi, ljubazno osoblje, korektne cijene, uredno i čisto. Preporuka.

Boris Videc ☆ 5/5
Paula Vinovrški

Odlična pekara koja nudi velik izbor svježih i toplih peciva, uz brzu uslugu i uvijek raspoložene radnike.

Paula Vinovrški ☆ 5/5
Igor J.

Vrlo dobro cak odlicno opremljena pekarnica, gotovo da nema sta nema. Prozvodi ukusni i raznovrsni, a djelatnici pristojni i usluzni

Igor J. ☆ 5/5

Informacije o Pekarna Botinec

Adresa

Pekarna Botinec nalazi se na adresi: Ul. Pavla Šegote 1, 10000, Zagreb, Hrvatska

Telefon

Telefon za kontakt: Pekarna Botinec je +385 1 6546 147

Radno vrijeme

Ponedjeljak: 05:15–21:30
Utorak: 05:15–21:30
Srijeda: 05:15–21:30
Četvrtak: 05:15–21:30
Petak: 05:15–21:30
Subota: 05:15–21:30
Nedjelja: 05:15–14:00

Kontaktirajte Pekarna Botinec

    Slične alternative u blizini Pekarna Botinec

    Na vrh